Markaların Tasarladığı İlginç Promosyon Ürünleri

En Uygun Promosyon Kalem Fiyatları
Temmuz 10, 2017

Promosyon ürünleri, büyük küçük her firmanın tanıtım için yardım aldığı, hedef kitlesiyle arasındaki bağın kuvvetlenmesini sağlayan reklam araçlarından biri. Firmalar, hedef kitlesine sunduğu zekice tasarlanmış ve kullanışlı promosyon ürünleri sayesinde markasının bilinirliği ve tercih edilme oranını artırır. Bu nedenle ister dünyaca ünlü bir firma ister küçük bir işletme olun promosyon ürünlerinden mutlaka yardım almalısınız. Peki, promosyon ürününü seçerken nelere dikkat etmeliyim derseniz, yaratıcı bir tasarıma sahip ya da markanızı, hizmet verdiğiniz sektörü anımsatan bir promosyon ürünü tercih etmelisiniz. Ürün üzerinde mutlaka marka adınıza, logonuza veya sloganınıza yer vermeniz yeterli olacaktır. Durumu daha anlaşılır kılmak adına sizler için dünyaca ünlü markaların tasarladığı ilginç promosyon ürünleri derledik.

 

Tüm Zamanların En İlginç 7 Promosyon Ürünü

 

1)

Brezilyalı deterjan markası güçlü leke çıkarıcı olan deterjanını ketçap paketinin arkasına yerleştirdi ve kentin farklı noktalarındaki restoranlarda dağıtılmasını sağladı. Müşteriler tarafından kullanılan ve eve götürülmek üzere alınan ketçap paketleri markanın dünyada da bir ün kazanmasını sağladı.

 

2)

Alzheimer hastalığına dikkat çekmek için tasarlanan silgi şeklindeki USB bellek de dünyada en çok konuşulan ilginç promosyon ürünleri arasında yer alıyor. “Anılarınızı kurtarın” mesajının yazılı olduğu USB bellek etkileyici ve kullanışlı bir örnek.

 

3)

Colgate firması dişlerimizi fırçalamamız gerektiğini hatırlatmak için ilginç bir yöntem kullanmayı tercih etmiş ve ortaya harika bir promosyon ürünü çıkmış. Dondurma çubuğunu diş fırçası şeklinde tasarlayacak çubuk üzerine “Colgate’i unutma” yazmış. Ses getiren bu çalışma çocukları diş fırçalama alışkanlığı kazandırma konusunda da oldukça etkili bir tanıtım olarak hafızalara kazındı.

 

4)

Sağlıklı beslenmeye dikkat çekmek adına tasarlanan bu poşet de her firmaya örnek ve ders olacak nitelikte bir promosyon ürünü. Mide şeklindeki şeffaf bölmesiyle sağlıklı beslenip beslenmediğinizi herkese gösteriyor. Yediklerinize dikkat etmeniz konusunda uyarı niteliğindeki tasarım insanlar tarafından severek kullanıldı.

 

5)

Evinize gizlice giren hamamböceğini atmadan önce karnında yazanlara kulak vermelisiniz! Böcek ilaçlama firmasının tasarladığı bu minik promosyon ürünü reklam dünyasının en nadide örneklerinden.

 

6)

Fedex markası müşterilerinin kargolarını beklerken eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayacak bir oyuncakla gönüllere girmeyi başardı. Minik küpü oluşturduğunuzda kargonun hizmetleri hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz.

 

7)

New York Görsel Sanatlar Okulunun tasarladığı defter sayfası şeklindeki tuvalet kağıtları öğrencilerinin yaratıcılığını geliştirme konusunda oldukça başarılı bir çalışma olmuş.

Star Promosyon
Star Promosyon
Starpromosyon.com olarak farklı sektörlerde hizmet veren firmaların marka bilinirliğini arttırmak, hedef kitlesine doğru şekilde ulaşmasını sağlamak ve firmanın güvenilirliğini arttırmak amacıyla ihtiyaç duyduğu her türlü promosyon ürününe kalite ve uygun fiyat güvencesiyle ulaşmasını sağlamak için çalışıyoruz. Devamı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir