Otelleri Cazip Kılan 10 Promosyon Ürünü

Gecenizi Renklendirecek Promosyon Ürünü: Gece Lambası
Temmuz 3, 2017
En Uygun Promosyon Kalem Fiyatları
Temmuz 10, 2017

Ülkemizde genellikle tatil için yaz ayları tercih edilse de soğuk havaları sevenler kışın tatil yapmayı daha uygun buluyor. Bu nedenle otel sahipleri her mevsim işletmesini müşterilerine açık tutsa da yaz aylarında farklı bir hazırlık süreci ve yoğunluk yaşıyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan işletmeler, konaklayanların ihtiyaç duyabilecekleri her şeyi bünyesinde barındırmanın yanı sıra otel odalarına onlar için küçük hediyeler bırakmayı yeğliyor. Konakladıkları süre boyunca ve sonrasında da kullanabilecekleri, banyo malzemeleri, havlu, terlik gibi eşyaları odalara yerleştirerek kendilerini evde hissetmelerini sağlayan işletmeler müşterilerin gözündeki itibarını katbekat artırıyor. Siz de işletmenize daimi müşteriler kazandırmak ve ziyaretçilerinizi güler yüzle uğurlamak istiyorsanız otel odalarında kullanabileceğiniz promosyon ürünü tasarlayabilir, müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.

Gelelim, işletmeniz için tercih edebileceğiniz promosyon ürünlerinin neler olduğuna. Klasik olsalar da herkesin bir otel odasında olmasını istediği birkaç ürünü sizler için derledik.

 

Otel Odalarının Vazgeçilmezi Olan 10 Promosyon Ürünü

 

Promosyon Banyo Seti

Her otelin banyosunda mutlaka bulunan bu set içerisinde sabun, şampuan, saç kremi, duş jeli, pamuk ve kulak temizleme çubuğu barındırıyor. Paket ve etiketlerini markanıza özel hale getirebildiğiniz bu ürünler müşterilerinizi yanında ekstradan temizlik ürünleri taşımaktan kurtarıyor. Tatile çıkanlar için büyük kolaylık olan bu durum işletmeler için küçük bir detay olsa da tatilciler için oldukça önemli.

 

Promosyon Plaj Havlusu

Deniz ve havuz kenarında tatil yapmayı sevenler için tasarlayabileceğiniz plaj havlusu da yine tatilcilerin yanlarında taşıyıp yük yapmak istemediği malzemelerden biri. Otelinizde böyle bir hizmet veriyor olmanız hedef kitleniz için sizi tercih etme sebepleri arasında yer alacaktır. Üzerine ister logonuzu ister marka adınızı bastırabileceğiniz havlular sayesinde yaz boyunca plajlarda markanızın tanıtımını yapacaksınız.

 

Promosyon Terlik

Hassas annelerimizin aşıladığı terlik giyme alışkanlığı sayesinde hepimiz yaz kış ayağımızdan terliği eksik etmiyoruz. Bu nedenle siz de işletme sahibi olarak otelinizde konaklayanlara ev rahatlığını sunduğunuzu gösterecek terlikler tasarlayabilirsiniz. Üzerine markanızı tanıtan bir görseli bastırabileceğiniz terlikler hem otel içerisinde hem de sonrasında kullanabilecekleri sizden hatıra olarak kalacak şık bir promosyon ürünü olacak.

 

Promosyon Bloknot

Otel odalarının olmazsa olmazlarından biri de bloknot defterler. En çok ihtiyaç duyulan gereçlerden olan defterleri odalarınıza yerleştirerek misafirlerinizin notlarını pratik şekilde almalarını sağlayabilirsiniz. Kurumsal bir kimliğe sahip olduğunuzun göstergesi olacak defter markanızın geniş kitlelere ulaşmasında da en büyük yardımcılarınızdan biri olacak.

 

Promosyon Kalem

Bloknot olur da yanında kalem olmadan olur mu? Tabii ki olmaz… Bu nedenle yanına şık bir kalem bırakmayı unutmamalısınız. Yine markanıza özel tasarladığınız şık bir kalem olması şartıyla.

 

Promosyon Bavul Etiketi

Onlarca bavulla tatile gelenlerin yaşadığı en büyük problemlerden biri de bavullarını kaybetmek oluyor. Onlara üzerine isimlerini ve iletişim bilgilerini yazıp takacakları minik bir bavul etiketi hediye edebilir, büyük bir stresten kurtulmalarını sağlayabilirsiniz.

 

Diş Fırçası Koruma Aparatı

Her ne kadar farklı bölmeleri olsa da tüm eşyaların tek bir valizde toplandığı düşünülürse hijyenik eşyaların saklanması ve korunmasında oldukça dikkatli olmak gerekiyor. Bu nedenle diş fırçalarını korumaya alan minik bir aparat tasarlayıp müşterilerinize hediye edebilir, hijyene ne kadar önem verdiğinizi gösterebilirsiniz.

 

Promosyon Seyahat Kiti

Uzun bir yolculuk sonucu otelinize ulaşan müşterilerinize yolculuk esnasında da kolaylık sağlamak adına seyahat kiti armağan edebilirsiniz. Göz bandı ve kulak tıpasından oluşan seti de markanıza özel hale getirebilirsiniz.

 

Promosyon Dikiş ve Ayna Seti

Çantada taşınabilen set içerisinde iğne, iplik, düğme gibi acil lazım olabilecek gereçler barındırıyor. Her an ihtiyaç duyulabilecek içeriği ve pratik taşınabilir olmasıyla işletmelerin tercih ettiği bu promosyon ürünü uygun fiyatıyla da dikkat çekiyor.

 

Promosyon Stres Topu

Tatil sonrası işe başlayacak olan ziyaretçilerinizin stresini azaltacak ve yıl boyunca işletmenizde geçirdikleri güzel anları hatırlatacak bir stres topu armağan edebilirsiniz. Deniz topu şeklinde tasarlanan bu örneğin yanı sıra işletmenizi hatırlatacak farklı tasarımları da tercih edebilirsiniz.

Star Promosyon
Star Promosyon
Starpromosyon.com olarak farklı sektörlerde hizmet veren firmaların marka bilinirliğini arttırmak, hedef kitlesine doğru şekilde ulaşmasını sağlamak ve firmanın güvenilirliğini arttırmak amacıyla ihtiyaç duyduğu her türlü promosyon ürününe kalite ve uygun fiyat güvencesiyle ulaşmasını sağlamak için çalışıyoruz. Devamı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir